Toimijat ja yhteystiedot

KUVAKO-hankkeen päätoteuttaja on Humanistinen ammattikorkeakoulu (HUMAK). Osatoteuttajina toimivat Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu (XAMK), Kehitysvammaliiton Papunet ja Pohjois-Savon Opisto ry (PSKO). Jokaisella hankekumppanilla on hankkeen kannalta olennaista osaamista.

Ota yhteyttä, jos haluat tietää  lisää!

Marja Eskel, Humak
Projektipäällikkö, Helsinki
marja.eskel@humak.fi
p. 020 7621 313 

Tanja Gavrilov, Humak
Suunnittelija, Siilinjärvi
tanja.gavrilov@humak.fi
p. 0400 349 368
Elina Tapio, Humak
Tutkija, Kuopio
elina.tapio@humak.fi
p. 020 7621 382
Johanna Havimäki, Humak
Graafikko, Ylöjärvi
yhteystiedot päivittyvät pian
Teemu Järvisalo, XAMK
Sovelluksen kehittäjä, Kouvola
teemu.jarvisalon@xamk.fi
Arto Paappanen, Papunet
Sovelluksen kehittäjä, Helsinki
arto.paappanen@kvl.fi
Suvi Pylvänen, XAMK
Sovelluksen kehittäjä, Kouvola
suvi.pylvanen@xamk.fi
Erja Anttonen, Humak
Kehittäjä, Kuopio
erja.anttonen@humak.fi
p. 0400 349 245
Sirpa Lyytinen, Humak
Kehittäjä, Kuopio
sirpa.lyytinen@humak.fi
p. 020 7621 327
Marjukka Nisula, Humak
Kehittäjä, Kuopio
marjukka.nisula@humak.fi
p. 020 7621 329
Sisko Räsänen, PSKO
Kehittäjä, Kuopio
sisko.rasanen@psko.fi
p. 040 146 0213
Virpi Yiannakou, Tikoteekki
Kehittäjä, Helsinki
virpi.yiannakou@kvl.fi